FORMU DOLDURUNUZ

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Formu göndermeden önce vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Bu bilgilerle birlikte sizinle iletişime geçilecektir.
Kapat

BALKANLAR TURU


TARİH

İNDİRİM

FİYAT

599 €'dan başlayan fiyatlarla...

TAKSİTLİ FİYAT

Kur farkı ile...

6-12 YAŞ

BİLGİ
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir.
 • PAYLAS

 • TUR PROGRAMI

  Yunanistan Selanik: Dedeağaç,İskece,Kavala Makedonya:Ohri, Manastır,Üsküp  Arnavutluk (Dures - İşkodra) : Dures Şehri ve Anfi Tiyatro. Karadağ (Bar - Budva - Dubrovnik) : İşkodra Kalesi, Karadağ’daki  Müslüman  Bölgesi  Bar Budva - Kotor Körfezi  ve Antik  Kentleri , Dubrovnik Gezisi.  Mostar  (Poçitel) : Poçitel, Neretva Nehri, Türk  izlerini  taşıyan  tarihi  Türk  Köyü, Bosna  tarihinde  efsaneleşen  Mostar  Köprüsü, Tarihi  Koski  Mehmet  Bey Camii, Zamana  Bağlı Ekstra  Alperenler  Tekkesi ve  Buna  Nehri.  Saraybosna :  Aliya İzzetbegoviç’in  Anır  Mezarının  bulunduğu  şehitlik, Bas Çarşısı,  Kurşunlu  Medresesi ve Kanuni  Sultan  Süleyman’ın  Halasının  oğlu  Gazi  Hüsrev  Bey’in Camii. Belgrad ve  Tuna Boyları : Belgrat Şehir gezisi, Tuna  ve Sava  Nehri  buluşması. Sofya - Plovdiv :  Banyabaşı Camii, St. Nedelya  Kilisesi, Rus  Kilisesi, Ayasofya  Kilisesi, Parlamento, Softa  Üniversitesi, NDK  Ulusal  Kültür  Sarayı , Panoramik  şehir  turu. Plovdiv  şehir  turu; Bizans, Yunan  ve  Osmanlı  Devletlerinin  bıraktığı  izler , şehrin  alışveriş  merkezleri, koruma  altındaki  Eski  şehir  ve  Antik  Tiyatro.


 • FİYATA DAHİL HİZMETLER

  Ulaşım ( 9 Gün boyunca İstanbul dan itibaren)

  7  gece konaklama

  7 sabah Kahvaltısı 

  3 akşam yemeği (otelden)

  Şehir turları, Rehberlik hizmeti, Otobüsteki  ikramlar


 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle yemekleri, Tüm kişisel harcamalar

  Müze ören yerleri giriş ücretleri, Yurt dışı çıkış harcı

  Seyahat Güvence Paketi 

  Vize Ücreti 


UYARI VE NOTLAR

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.