FORMU DOLDURUNUZ

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Formu göndermeden önce vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Bu bilgilerle birlikte sizinle iletişime geçilecektir.
Kapat

İSTANBUL TURU(UÇAKLI)


TARİH
24-26 KASIM

İNDİRİM

FİYAT

575 TL den başlayan fiyatlarla...

TAKSİTLİ FİYAT

625 TL 9 TAKSİT

6-12 YAŞ
499 TL

BİLGİ
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir.
 • PAYLAS

 • TUR PROGRAMI

  İstanbul  Büyükada :  Büyükada, Ada’da  serbest  zaman, Anadolu  hisarı, Küçük  su  kastrı,  Üsküdardan  Beykoz, 2.  köprüden  Sarıyer.  Eski İstanbul : Miniatürk,  Pierre Loti, Eyüp  Camii  ve Mezarlığı,  Panorama 1453,  Galata  Kulesi, Topkapı  Sarayı, Sultan  Ahmet  Camii, Yerebatan  Sarnıcı, Alman  Çeşmesi, Dikilitaş, Çemberlitaş


 • FİYATA DAHİL HİZMETLER

  Trabzon-İstanbul-Trabzon Ulaşım Uçaklı

  2 gece konaklama

  2 Sabah Kahvaltısı

  1 Akşam Yemeği

  Rehberlik Hizmetleri

  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti


 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze ve Ören yeri girişleri

  Öğle yemekleri 

  Ekstra turlar

   


UYARI VE NOTLAR

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.