FORMU DOLDURUNUZ

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Formu göndermeden önce vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Bu bilgilerle birlikte sizinle iletişime geçilecektir.
Kapat

BENELUX-PARİS TURU


TARİH
23-30 EYLÜL
05-13 EKİM

İNDİRİM

FİYAT

599 €'dan başlayan fiyatlarla...

TAKSİTLİ FİYAT

Kur farkı ile...

6-12 YAŞ

BİLGİ
8 GÜN 7 GECE
 • PAYLAS

 • TUR PROGRAMI

  Amsterdam: Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı,  Museum Square, Hard Rock Cafe. Brüksel: Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Grand Palace, Borsa Binası, Brüksel Katedrali.  İsteğe Bağlı ; Marken - Volendam, Grand Holland Turu. Lüksemburg:  Petrus Vadisi, Şehir Katedrali, Dükler Sarayı. Paris: Eiffel Kulesi, Champs Elysees, Concorde Meydanı, Zafer Meydanı, Takı, Napolyon'un Mezarı İsteğe Bağlı, Montmartre Ressamlar Tepesi, Tekne ile Seine Nehri Gezisi, Disneyland Turu.


 • FİYATA DAHİL HİZMETLER

  İstanbul’dan itibaren Uçak bileti

  7 Gece konaklama 3* ve 4* otellerde

  7 Sabah kahvaltısı

  Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler

  Panoramik şehir turları

  Rehberlik Hizmeti


 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm öğle yemekleri, Tüm kişisel harcamalar

  Müze ören yerleri giriş ücretleri, Yurt dışı çıkış harcı

  Vize Ücreti


UYARI VE NOTLAR

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.